Gunrunners o.s. - Česká herní organizace

AOC Gaming
Výrobadresu.cz Fakaheda.eu

AOC Gaming

AOC Gaming
Na web sponzora

AOC je jednou ze světových top značek na trhu monitorů. Vysoká kvalita, prvotřídní servis, atraktivní vzhled, inovativní produkty a ohled na životní prostředí jsou důvody, proč stále více a více zákazníků a distribučních partnerů věří značce AOC.

Široká produktová řada monitorů této značky získala četná ocenění. Společnost AOC je pobočkou TPV Technology Limited, největšího světového výrobce LCD monitorů. Více informací hledejte na www.aoc-europe.com.

Výrobadresu.cz

Výrobadresu.cz
Na web sponzora

Na evropském trhu se sportovním oblečením se pohybujeme už více než 15 let a naší hlavní náplní je výroba kvalitních sportovních dresů a sportovního oblečení. Vyrábíme hokejové dresy, fotbalové dresy, florbalové dresy, cyklistické dresy, dresy pro paintball, americký fotbal a další sporty. Dresy dodáváme jak v našich standardních designech, tak dle individuálních přání našich zákazníků.

Fakaheda.eu

Fakaheda.eu
Na web sponzora

Již od roku 2006 se FakaHeda zaměřuje na poskytování herních a komunikačních serverů. V dnešní době zaujímá pozici největšího poskytovatele těchto hostingových služeb v České republice.

Ke dni 1. 9. 2012 FakaHeda hostuje přes 1100 herních a 170 VOIP serverů. Provoz těchto služeb zajišťuje farma 56 hardwarových serverů umístěných ve 5 datacentrech (2 x Česká republika, Slovensko, 2 x Německo). Denně na hostovaných herních serverech FakaHedy hraje ve špičce přes 7000 hráčů.

I přes tak vysoký nárůst potřebných herních a komunikačních serverů, má FakaHeda stále stejnou prioritu a to zajištění maximální kvality poskytovaných služeb a technické podpory pro zákazníky.

Mimo jiné vlastní FakaHeda licenci pro hostování komunikačních TeamSpeak serverů a jako partner EA je také jediný poskytovatel Battlefield RANKED serverů v České republice a na Slovensku.