Gunrunners o.s. - Česká herní organizace

AOC Gaming
Výrobadresu.cz Fakaheda.eu

Nový monitor AGON od AOC s 4K IPS panelem a NVIDIA G-SYNC

Nový monitor AGON od AOC s 4K IPS panelem a NVIDIA G-SYNC

Praha, 16. březen 2017 – Společnost AOC představuje první 4K model z prémiové řady monitorů AGON.

AG271UG se může pochlubit 27palcovým (68,6 cm) 4K IPS panelem, který pumpuje život do nejnovějších her prostřednictvím špičkové UHD grafiky a precizních barev. Vestavěný modul NVIDIA G-SYNC kromě toho přináší krásnou a plynulou podívanou s rychlou herní odezvou bez rušení v podobě sekajícího se nebo opozděného obrazu. Silný výkon monitoru je podpořen několika prémiovými funkcemi, které byly navrženy pro lepší pohodlí a zdravější herní prostředí: stojan AOC Ergo Dial nabízí ergonomické možnosti nastavení a výškové měřítko, zatímco technologie Flicker-Free vyvinutá společností AOC snižuje únavu očí během dlouhého hraní.

Plynulý 4K obraz

Moderní grafické karty a herní konzole jsou již schopné zvládnout grafiku v rozlišení 4K UHD (3840 × 2160 bodů) s rychlostí 60 snímků za vteřinu. Stejně tak se i herní vývojáři zaměřují na tvorbu krásného, detailního 4K obrazu. Nový AGON AG271UG nabízí úhlopříčku 16:9, čímž činí zadost výkonnému hardwaru a vizuálnímu umění tvůrců videoher. Monitor má rovněž působivou hustotu bodů díky 27palcovému (68,6 cm) 4K IPS panelu, což herním světům umožňuje skutečně zářit v bohatých detailech. Technologie IPS nadto produkuje prvotřídní barvy, které lze obdivovat z téměř každého úhlu (až 178°). Dokonce i rychlé scény si hráči užijí naplno zásluhou technologie NVIDIA G-SYNC. Modul G-SYNC synchronizuje obnovovací frekvenci s GPU kompatibilní grafické karty NVIDIA a produkuje plynulou hru s báječnou 4K grafikou bez otravného vyrušování v podobě skákajícího nebo zpožděného obrazu. Soutěživí hráči esportu budou nadšení ze skvělého herního zážitku.

„Náš nový monitor AGON se 4K nabízí nejnovější panelovou technologii pro skalní hráče vyžadující tu nejlepší možnou obrazovou kvalitu, jež je doplněna o spolehlivou technologii G-SYNC NVIDIA. Hráči si tak mohou vychutnat jedinečnou herní grafiku,” řekl František Koutník, country manager pro Českou republiku a Slovensko.

Prémiové funkce pro pohodlné hraní

Monitor AG271UG stejně jako předchozí modely AGON přichází s bohatou paletou profesionálnch herních funkcí. Stojan Ergo Dial nabízí úpravu náklonu, výšky nebo otočení (k dospozici je výškové měřítko). Technologie Flicker Free zase minimalizuje blikání a tím také únavu očí. Funkce Low Blue Light brání škodlivému modrému světlu. Funkce Shadow Control zase projasní i velmi tmavá místa, aniž by to mělo vliv na zbytek obrazovky. To vše je doplněno o pohyblivý držáček, kam si mohou hráči esportu odložit sluchátka během přestávek, nebo držadlo pro snadný transport.

AGON AG271UG  od AOC bude k dipozici v dubnu 2017 za cenu 21 599 Kč (799 eur).

Technické specifikace

Model AG271UG
Displej 27″ (68,6 cm) IPS, 60 Hz
Rozlišení 3840 x 2160 bodů
Technologie G-SYNC
Vstupy 1 x HDMI
1 x DisplayPort
4 x USB 3.0
audio výstup
mikrofon vstup/výstup
Speciální
vlastnosti
stojan AOC Ergo Dial (výška, náklon, otočení)
stereo reproduktory
čas odezvy 4ms GtG
Vydání v Evropě duben 2017
Doporučená cena 21 599 Kč / 799 €

 

Komentáře k novince


Pro vložení komentáře se prosím přihlašte.